2018 03 23 Azerbaidzanas 20182018 m. kovo 23 d. 16.30 val. Mariaus Abramavičiaus knygos „Azerbaidžanas: klajūno užrašai“ pristatymas Utenos A. ir M. Miškinių viešosio bibliotekos konferencijų salėje. Dalyvauja knygos autorius.

Knygos autorius Marius Abramavičius Neboisia kuria keliaudamas po pasaulį, tapydamas, keldamas aitvarus ir didžiules vėliavas, kuria statydamas akmeninius bokštus, fotografuodamas ir filmuodamas. Dar kartais spėja užrašyti tekstus bei poeziją, kuri ateina ir atsiveria jam keliaujant po įvairiausias pasaulio šalis: Iraną ir Norvegiją, Graikiją ir Gruziją, Japoniją ir Suomiją, Švediją ir Italiją, Kubą ir Senegalą, Ukrainą ir Tibetą... Knygoje „Azerbaidžanas: klajūno užrašai“ Marius pristato Azerbaidžaną – šalį, apie kurią visi yra girdėję, tačiau mažai kas žino jos realybę. Autorius atveria situacijas, žmonių nuotaikas ir jausmą, kuris apima patekus į paslaptingą kanjoną, bei potyrius, užplūstančius pamačius besiveržiančią iš žemės ugnį.

2018 03 20 Palaimintas laikas2018 m. kovo 20 d. 17 val. Gražinos Kavoliūnienės sakralinės poezijos knygos „Palaimintas laikas“ pristatymas Utenos A. ir M. Miškinių viešosio bibliotekos konferencijų salėje. Dalyvauja knygos autorė, knygos redaktorius, poetas Vytautas Kaziela, poetė Regina Katinaitė-Lumpickienė. 

 

 

 

 

 

2018 m. kovo 16-29 d. „Kino pavasaris“ Utenoje

 2018 03 Kino pavasaris

Šiais metais didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje – 23-iasis Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ kovo 16 - 29 d. vienu metu vyks net 11-oje šalies miestų, tarp kurių ir Utena! Utenoje bus parodyta daugiau nei 20 skirtingų festivalio filmų. Prekybą bilietais jau prasidėjo. Nepraleiskite, nes kai kuriuos filmus mūsų ekrane galėsite išvysti tik kartą.
https://kinonamai.lt/

 

Kino namai TAURAPILIS logotipas

 

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt

Utenos hipodromas

kamanos (2)