LAIMĖS SOSTINĖS ŠVENTĖ
Utenai 758

Rugsėjo 5 d. Žvaigždėtų susitikimų diena
14.00 Pirmojo miesto burmistro Juozo Bartašiaus ir kitų garsių miestelėnų atminimo pagerbimas (senosiose miesto kapinėse, kitose atminimo vietose)
Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje, Maironio g. 12
17.00 Anykščių kultūros centro teatro spektaklis „Velnioniškai vienas“ pagal Pauliaus Širvio poeziją (režisierius Jonas Buziliauskas)
Kultūros centro aikštėje ir Kultūros centre, Aušros g. 49
18.30 Miesto palaiminimas su kunigu Algirdu Toliatu ir solistu Viktoru Gerasimovu
20.00 Vakaro muzika ir žodžiai su Tomu Ladiga (bosas) ir Eriku Druskinu (skaitovas)
21.30 Lietuviškų filmų vakaras: „Second Hand“ (dokumentika)
Rugsėjo 6 d. Gerų minčių diena
Kultūros centro aikštėje, Aušros g. 49
Kūrybiniai susitikimai su Utenos kolegija:
10.00 Pleneras „Ketvirtoji pramonės revoliucija keičia pasaulį“
12.00 Mados improvizacijos „Laikas ir materija“
Kultūros centre, Aušros g. 49
14.00 Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų pristatymas „Lietuva – jūrinė valstybė“
14.30–18.00 Moksleivių ir studentų filmų restrospektyva (Jono Meko ir Didžiojoje salėse)
17.00 Marianos Veriovkinos fondo parodos „Iš Vyžuonėlių dvaro“ atidarymas
18.00, 20.00 Lietuviškų filmų vakaras: „Melagiai“ (komedija)
Prie Utenos kūrybinių industrijų centro „Taurapilis“, Aušros g. 47
14.00–18.00 Erdvinis kinas
Utenos kraštotyros muziejuje, Utenio a. 3
16.00 Utenos rajono dailės mokytojų kūrybos darbų parodos pristatymas
Multifunkcinėje aikštelėje, K. Donelaičio g.
18.00 Krepšinio varžybos 3×3
Utenos Kristaus Žengimo į dangų bažnyčioje, Vytauto a. 1
18.00 Šv. Mišios
18.45 XXIII AUKŠTAITIJOS VARGONŲ MUZIKOS FESTIVALI0 ATIDARYMAS.
„Dedikacija Juozui Naujaliui“ Juozo Naujalio 150-osioms gimimo metinėms:
ĄŽUOLŲ klubo vyrų choras (meno vadovas Povilas Gylys), Renata Marcinkutė-Lesieur (vargonai), Virginija Kochanskytė (aktorė), VII Juozo Naujalio jaunųjų vargonininkų konkurso laureatai, Utenos meno mokyklos mokiniai Jorūnas Janaudis ir Tomas Babelis (mokytoja Zita Lukošiūnienė)
Rugsėjo 7 d. Laimės diena
MAXIMA aikštelė, Aušros g. 78 (startas ir finišas)
11.00 Bėgimas „Go, Utena Go!“
Utenos DSC, K. Donelaičio g. 38
10.00 XII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo varžybos. Dalyvauja Utenos, Anykščių, Molėtų, Zarasų, Ignalinos, Visagino ir Ukmergės savivaldybių sportininkai
10.30 Varžybų atidarymas
10.40 Varžybos: tinklinis (vyrai, moterys), 3×3 krepšinis (moterys, senjorai, vyrai), smiginis, šaškės, šachmatai, stalo tenisas
11.00 Seniūnų trikovės varžybos
11.30 Virvės traukimas
Teniso aikštyne, K. Donelaičio g.
10.00 Vyrų ir moterų teniso dvejetų turnyras
Utenos DSC salėje, J. Basanavičiaus g. 56
10.00 Vaikų krepšinio turnyras, skirtas Utenos miesto gimtadieniui
„Utenio“ stadione, Užpalių g. 100
10.00 Futbolo varžybos
Aušros gatvėje prie Kultūros centro (Aušros g. 49)
11.00–22.00 Šventinė Laimės mugė su krašto tautodailininkų kiemeliu
Kultūros centro kieme, Aušros g. 49
11.00–18.00 Šventiniai Utenos medžiotojų ir žvejų draugijos susitikimai (linksmi pasakojimai, rungtys, žuvienė ir kiti siurprizai)
Miesto scenoje
12.00 Miesto svečių pasveikinimas
12.15 Vilniaus pučiamųjų medžioklinių ragų klubas „Tauro ragai“ (vad. Algimantas Kunigėlis)
13.00 Šokių ir dainų ansamblis „Vieversa“ (meno vadovė ir choreografė Roberta Macelienė, choro vadovė Onute Aleknavičienė)
14.00 Laura Remeikienė ir mažasis choras „Chamelionas“ (Šiauliai)
15.00 Muzikiniai miestelėnų sveikinimai
16.00 Aktyvi pertrauka su WORLD JUMPING sportinių batutų treniruočių programa
18.00 Eglė Jakštytė
19.00 Deividas Norvilas ir Renata Norvilė
20.00 Martynas Kavaliauskas
21.00 Utenos „Juventus“ komandos pristatymas
21.15 Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė
22.00 Justino Jaručio su grupe koncertą dovanoja AB „Utenos trikotažas“
23.00 Fejerverkai
Kultūros centro aikštėje, Aušros g. 49
Skanių improvizacijų scenoje
11.00 Pusryčiai su Dariumi Biriuku (klavišiniai)
13.00 Priešpiečiai su Ievos Paniulaitytės kvartetu
15.00 Aktyvi pertrauka su WORLD JUMPING sportinių batutų treniruočių programa
15.05 Pietūs su Virgiu Jutu ir grupe „Blues makers“
16.30 Pavakariai su Arūnu Paškevičiumi (saksofonas)
Kultūros centro pievoje prie Aušros gatvės (Aušros g. 49)
11.00–22.00 Pramogos mažiems ir dideliems: batutai, žaidimai ir kitos linksmybės
Nykštukų scenoje
12.45 Dainavimo studija „Decima“ (vadovė Gražina Kapčiuvienė)
13.45 Martyna Varslauskaitė su vaikų dainavimo studija „Easy“ ir vaikiškos muzikos grupe „Medutis“ (vadovai Virginija ir Skaidrius Varslauskai)
14.45 Utenos meno mokyklos mažųjų solistų „Muzikinė žvaigždžių valanda“
15.45 Laura Remeikienė su muzikinėmis išdaigomis „Tuk, tuk, širdele“
16.45 Vytautas V. Landsbergis ir Ramunė Landsbergienė su kitokiais romansais ir dainomis
Prie Utenos kūrybinių industrijų centro „Taurapilis“, Aušros g. 47
12.00–16.00 Erdvinis kinas ir amatininkų mugė
Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčioje, Aušros g. 78
Atradimų kelyje
14.00 Žodžių ir muzikos pokalbis „Kelyje arčiau Tėvo“ su Vilimu Norkūnu (vargonai) ir Eriku Druskinu (bibliniai pasakojimai)
18.00 Šv. Mišios už miestelėnus, kuriuos visada prisimename
Prie Dauniškio ežero
Pušų alėjoje
12.00–18.00 Edukaciniai žaidimai ir atradimai su miesto bendruomenėmis ir gerais žmonėmis, jaukūs susitikimai „Arbata šildo“, kraujo donorystės akcija, geros sveikatos mokyklėlės
13.00 RL GYM sporto ir sveikatingumo centro štangos spaudimo varžybos „RL GYM sporto ir sveikatingumo centro taurė-2019“ (prie Dauniškio ežero tinklinio aikštelės)
15.00 Paskaita „Fizinio aktyvumo nauda šiuolaikiniame gyvenime, sveikos mitybos ypatumai, laikysenos sutrikimai, jų priežastys ir prevencija“ su Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacijos prezidentu Modestu Puiše (prie Dauniškio ežero tinklinio aikštelės)
Pušų scenoje
13.00 Pirmasis tarptautinis vestuvių muzikantų konkursas su piršliais ir linksmais muzikantais
16.00 Simonas Donskovas
17.00 Kęstutis Jablonskis su grupe
23.00–2.00 Diskoteka
Laivo scenoje (prie Dauniškio ežero Laivo ir fontano)
14.00–18.00 Jaunųjų atlikėjų pasirodymai, motyvuojančios diskusijos, sėkmės istorijos, kūrybinės dirbtuvės, Lietuvos šaulių sąjungos Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės edukacija ir viktorinos
Šaulių namų kieme, Maironio g. 8
14.00 Utenos kamerinio teatro poezijos popietė „Po ąžuolu su gilių kava“: poezijos spektaklis „Girdėjau tavo atodūsį“ pagal P. Širvio ir S. Nėries eiles (režisierius Šarūnas Kunickas)
Šaulių namuose, Utenos kameriniame teatre, Maironio g. 8
16.00 Spektaklis „Už tave to padaryti negaliu“ (režisierius Šarūnas Kunickas)
13.00–18.00 Editos Bugvilionytės-Bikelienės personalinė tekstilės darbų paroda „Su(si)tikimas“
Utenio stadiono automobilių aikštelėje, Užpalių g. 100
16.00 „Utena Stuntriders“ motoakrobatų programa
Utenos meno mokyklos Dailės skyriaus kiemelyje, J. Basanavičiaus g. 36
Dedikacijų šviesuoliams, garsinantiems Utenos kraštą, ekspozicija
Rugsėjo 8 d. Atradimų diena
Teniso aikštyne, K. Donelaičio g., Utenoje
10.00 Vyrų ir moterų teniso dvejetų turnyras
Utenos DSC treniruočių salėje, K. Donelaičio g. 38, Utenoje
10.00 Vyrų ir moterų asmeninis stalo teniso turnyras
Miestelėnų iškyla Užpaliuose
10.00–18.00 Šventinė mugė Vytauto gatvėje
11.00 Šv. Mišios Užpalių Švč. Trejybės bažnyčioje, J. Basanavičiaus g. 4
12.00 Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės rikiuotė J. Basanavičiaus gatvėje prie Švč. Trejybės bažnyčios ir eisena iki Šaulių namų (Užpalių kultūros centro, Vytauto g. 28)
Šaulių namuose – Užpalių kultūros centre, Vytauto g. 28
12.30 Šaulių namų pasveikinimas su „Gija“: istoriniai pasakojimai, jaunųjų šaulių vaišės ir mokyklėlė (šaudymas, estafetė ir kt.)
13.30 Klaipėdos pilies teatro spektaklis „Fabijonas“ (režisierius Alvydas Vizgirda, aktorius Aurimas Pintulis)
14.30, 15.30, 16.30 Užpalių kino kronikos
19.00 Vakaro kino seansas: „Melagiai“ (komedija)
Paroda „Užpalių istorijos“

Vytauto gatvės scenoje
13.00 Pietų dainos ir šokiai su krašto muzikantais
14.00 Anatolijus Oleinik ir Alytaus miestelėnų šokių grupė
15.00 Karina German su žydiškų dainų programa
16.00 Larisa Kalpokaitė ir romansai
17.00 Egidijus Sipavičius
18.00 Vakaruška

2019 11 2020 01 Landsbergio

2019 PJERO

 

Kino namai TAURAPILIS logotipas

 

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt

Utenos hipodromas

kamanos (2)