Guntulyte ReginaRegina Guntulytė – apysakų ir novelių rinkinio „Pora vienam vakarui“, humoro ir satyros knygos „Lapukų didvyrio pagerbimas“, autobiografinių apysakų „Bangų mūša“ ir „Bangų mūšai rimstant“, romanų „Pavėlavęs laiškas“, „Šilagėlės šypsena“, „Vėrinys ant smilgos“ (I ir II d.), „Nebaigtas dienoraštis“, „Paskutinė Daliaus Danilevičiaus moteris“, „Aukštaitiška elegija“, „Labas ir sudie“, bei trilogijos „Naktinis ekspresas“, „Už posūkio“ ir „Laikas nesustoja“ autorė. Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos narė.
R. Guntulytė gimė 1939 metų rugpjūčio 28 dieną Butkelių kaime (buv. Dusetų valsčius). 1949 metais ji su šeima ištremta į Irkutsko sritį. Ten baigė Statybos technikumą. Dirbo brigadininke, statybos darbų meistre, gamybos skyriaus inžiniere.

1963 metais grįžusi į Lietuvą darbą tęsė Prienų, o vėliau Rokiškio statybos valdybose. 1967 metais įstojo į Kauno politechnikos instituto neakivaizdinį skyrių studijuoti statybos ekonomikos specialybės, tačiau dėl šeiminių aplinkybių 1970 metais studijas teko nutraukti. 1976 metais pakviesta dirbti į Utenos statybos tresto-aikštelės gamybinio techninio skyriaus viršininkės pareigas. Nuo tada gyvena Utenoje. 1982 - 1989 metais bendradarbiavo rajoniniame laikraštyje. 1995 - 2000 metais buvo respublikinio dienraščio „Lietuvos aidas“ krašto korespondentė, 1996 - 2007 metais bendradarbiavo savaitraštyje „Šeimininkė“. R. Guntulytės kūrybą spausdino respublikiniai laikraščiai „Lietuvos žinios“, „Lietuvos rytas“, „Dienovidis“, žurnalai „Šeima“, „Šluota“, „Viltys ir likimai“, „Ji“ ir kiti (iš viso – per 700 publikacijų). Yra laimėjusi keletą respublikinių žurnalų literatūrinių konkursų.
Nuo 2006 metų pradėjo rašyti apysakas ir romanus. 2010 metais ryžosi išleisti pirmąją knygą – romaną „Pavėlavęs laiškas“. Skaitytojų reakcija į šį kūrinį buvo tokia, kad autorė atsisakė išankstinio nusistatymo daugiau neviešinti savo kūrybos ir išleido dar 3 anksčiau parašytus romanus, tuo pat metu kūrė naujus.
Turi parašiusi per 1200 spaudoje neskelbtų eilėraščių, dvi tikrais įvykiais paremtas apysakas, bei novelių ir apsakymų rinkinį.

2018 m. kovo 16-29 d. „Kino pavasaris“ Utenoje

 2018 03 Kino pavasaris

Šiais metais didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje – 23-iasis Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ kovo 16 - 29 d. vienu metu vyks net 11-oje šalies miestų, tarp kurių ir Utena! Utenoje bus parodyta daugiau nei 20 skirtingų festivalio filmų. Prekybą bilietais jau prasidėjo. Nepraleiskite, nes kai kuriuos filmus mūsų ekrane galėsite išvysti tik kartą.
https://kinonamai.lt/

 

Kino namai TAURAPILIS logotipas

 

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt

Utenos hipodromas

kamanos (2)