Kertinis  Švenčiausios Mergelės Marijos Kankinių Karalienės koplyčios akmuo buvo padėtas 1992 m. gegužės 14 dieną.1997-1998 metais koplyčioje laikomose pamaldose grodavo ir vadovavo chorui a.a. vargonininkas Petras Šalkauskas. Taip pat čia vargoninkavo ir a.a. vargonininkas Petras Bagdonavičius. Taip pat čia vargoninkavo  ir Utenos Utenos Kristaus Žengimo į dangų bažnyčios votyvos choro "Laudate Dominum" vadovas Pranciškus Aleknavičius. Su nedidelėmis pertraukomis nuo 1995 m. iki 2009 m. rugsėjo 27 d. - koplyčios choro vadovas ir vargonininkas buvo a.a. Algimantas Černiauskas. A.Černiauskas paruošė sau pamainą - dabar čia groja Simonas Turlo, kurį Utenos muzikos mokykloje vargonais groti mokė Zita Lukošiūnienė.

vargoinkas Petras Šalkauskas  
Vargonininkas Petras Šalkauskas. Nuotrauka iš asmeninio Reginos Šalkauskaitės archyvo.  
1980 m.  
Utenos Šv. Marijos Kankinių Karalienės koplyčios choras su vargonininku Algimantu Černiausku (antroje eilėje, centre) apie 1980 m.  
Utenos Šv. Marijos Kankinių Karalienės  
Utenos Šv. Marijos Kankinių Karalienės koplyčios choras su vargonininkais 
Simonu Turlo ir Algimantu Černiausku  2009 09 27.
 

 

2018 m. kovo 16-29 d. „Kino pavasaris“ Utenoje

 2018 03 Kino pavasaris

Šiais metais didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje – 23-iasis Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ kovo 16 - 29 d. vienu metu vyks net 11-oje šalies miestų, tarp kurių ir Utena! Utenoje bus parodyta daugiau nei 20 skirtingų festivalio filmų. Prekybą bilietais jau prasidėjo. Nepraleiskite, nes kai kuriuos filmus mūsų ekrane galėsite išvysti tik kartą.
https://kinonamai.lt/

 

Kino namai TAURAPILIS logotipas

 

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt

Utenos hipodromas

kamanos (2)