Su skiautininkų klubo VORĖ narėmis2013 m. kovo 16 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje vyko Odetos Tumėnaitės – Bražėnienės knygos „Margučių marginimas Aukštaitijoje“ pristatymas. Dalyvavo margučių margintojai iš Utenos, Rokiškio, Zarasų, Molėtų, Anykščių ir  Ignalinos rajonų. Renginį vedė knygos autorės dukros moksleivės Adelė ir Paulina Bražėnaitės, koncertavo Vyžuonų kultūros centro moterų ansamblis „Versmė“ (vadovė Ramunė Miečiutė). Autorę sveikino Utenos rajono savivaldybės Kultūros skyriaus vyr. specialistė Zita Mackevičienė, Utenos VVG atstovai, tautodailininkai ir kolegos iš Aukštaitijos rajonų, Utenos Skiautininkių klubo „Vorės“ narės, Utenos A. ir M. Miškinių bibliotekos direktorė Vida Garunkštytė. 

Renginyje aptartos Velykų tradicijos ir papročiai, margučių marginimo būdai, pristatytos įdomiausios knygoje aprašytos margučių kolekcijos. Visi margučių margintojai ir kolekcionieriai buvo apdovanoti knygomis. Šias knygas dovanų gaus ir visų Aukštaitijos rajonų muziejai bei bibliotekos.

Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos galerijoje iki 2013 m. balandžio 8 d. eksponuojama Velykinė margučių paroda iš Odetos Tumėnaitės Bražėnienės ir Utenos Skiautininkių klubo „Vorės" kolekcijų.

2019 11 2020 01 Landsbergio

2019 PJERO

 

Kino namai TAURAPILIS logotipas

 

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt

Utenos hipodromas

kamanos (2)