SAM 15762017 m. kovo 11 d. Sudeikių kultūros centre vyko literatūrinė-muzikinė popietė, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai. Čia savo paveikslų parodą pristatė sudeikietė tautodailininkė Alvyra Žemaitienė, kuri prisiminė savo gimtąsias vietas ir pristatė albumą „Vėrinys tėviškei“ su jos peizažais. Renginį vedė literatė, fotografė Audronė Misiukaitė, muzikinius kūrinius atliko jos vadovaujamas ansamblis „Sudeikiečių gaida“, kuris savo melodijomis ir žinomų autorių eilėmis (skaitė Lina Latožienė) pasakojo apie tėvynę, Sudeikius.

Renginyje dalyvavo ir savo kūrybą skaitė Utenos klubo „Verdenė“ literatai: Eglė Kirilauskaitė, Petras Panavas, Vytautas Petronis, Giedrė Sudniutė, Genovaitė Adiklienė, Audronė Misiukaitė, Donata Prušinskaitė, Arvydas Jurkaitis, Algimantas Siaurusaitis bei sudeikietės literatės Vilma Petrulienė, Olga Pakalnienė. Laisvės dienos proga savo bendruomenės narius ir svečius šiltai pasveikino Sudeikių seniūnijos seniūnas Virgilijus Gaižauskas. Šventinė kūrybos popietė buvo prasminga, intelektuali, harmoninga,- į jį susirinko laisvos, geranoriškos, kūrybingos, imlios asmenybės gražiuose, patraukliuose, tvarkinguose, respublikoje žinomuose, posmuose ir dainose apdainuotose Sudeikiuose prie vaikų, jaunimo, tėvelių, senelių mėgstamo Alaušo ežero.

Regina Stakėnienė

Nuotraukos Reginos Stakėnienės. Eglės Kirilauskaitės nuotrauka - Jurgitos Povilionienės.

2018 m. kovo 16-29 d. „Kino pavasaris“ Utenoje

 2018 03 Kino pavasaris

Šiais metais didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje – 23-iasis Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ kovo 16 - 29 d. vienu metu vyks net 11-oje šalies miestų, tarp kurių ir Utena! Utenoje bus parodyta daugiau nei 20 skirtingų festivalio filmų. Prekybą bilietais jau prasidėjo. Nepraleiskite, nes kai kuriuos filmus mūsų ekrane galėsite išvysti tik kartą.
https://kinonamai.lt/

 

Kino namai TAURAPILIS logotipas

 

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt

Utenos hipodromas

kamanos (2)