Ši svetainė skirta kultūros naujienų, renginių anonsų, atgarsių, informacijos apie Utenos krašto kūrėjus bei kultūrinius įvykius publikavimui.

Dėkojame su mumis nuolat bendradarbiaujantiems ir nuolat teikiantiems informaciją apie kultūrinius renginius:
Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, Utenos kultūros centras ir jo skyriai seniūnijose, Utenos rajono kaimo kultūros centrai, Utenos švietimo įstaigos, Utenos rajono seniūnijos, Utenos kraštotyros muziejus, tautodailininkų klubas „Svirnas" ir jo nariai, Utenos turizmo informacijos centras, Utenos kultūros NVO, Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Mados ir grožio centras „Aušra", Petras Panavas, Vytautas Šemelis, Jonas Pleckevičius, Giedrius Mazuras, Violeta Develienė, Alina Plistkova, Regina Stakėnienė, Giedrius Mazuras.

Jei norite pranešti kultūros naujieną, anonsuoti informaciją apie kultūrinius renginius vykstančius Utenoje, Utenos rajone ar susijusius su mūsų miestu ir iš Utenos kilusiais meno ir kultūros žmonėmis, rašykite adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Taip pat būsime dėkingi už pastabas, pasiūlymus, pageidavimus, kurie padės mums tobulinti svetainės turinį, struktūrą ir čia pateikiamą informaciją.

Draudžiama svetainės www.kulturautenoje.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.kuturautenoje.lt kaip šaltinį.

2023 06 06 08 29 Water Music

2023 06 30 08 26 Vargonai

Utenos Dievo Apvaizdos parapija kviečia į šeštąjį vasaros vargonų muzikos koncertų ciklą „Vargonai skamba vasarą“.
Koncertai vyks paskutinį kiekvieno vasaros mėnesio šeštadienį po vakarinių Šv. Mišių 18.45 val.

projektas ART U2022 m.  Utenoje  vykusio  menininkų  projekto  ART‘U 2022 (Menas mieste-miestas mene) paskaitos apie garsias Utenos krašto asmenybes.

Kino namai logo

Paragauk sulos

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt