Neseniai vietinėje spaudoje ir televizijoje buvo užsiminta ir apie mano kuklų asmenį. Ačiū tiems, kurie užsiminė. Elektroniniu paštu gavau ir Laimos, studentės iš Utenos", pasveikinimą su gražiu jubiliejum" ir prašymą atsakyti į kelis klausimus, nes autorė norinti "parengti straipsnelį". Kur tą straipsnelį ketina spausdinti, autorė nenurodė. Kiek vėluodamas ir labai striukai atsakiau, atsiprašydamas už vėlavimą ir striukumą, ir mandagiai pasiūliau daugiau informacijos pasiieškoti kad ir Utenos dienoje", kur jubiliejiniai" klausimai ir atsakymai užėmė visą puslapį. O nuotraukos paieškoti patariau internete, nes paskutinį kartą nusifotografavęs aš jau panašus į dinozaurą".

Rugsėjo 13 dieną iš ryto pasigirsta telefono skambutis, ir geras pažįstamas Romas pasveikina su dar vienu mano asmens išgarsinimu. Pasirodo, parduotuvėse mergaičiukės veltui dalija laikraštį, kuriame puikuojasi ir mano atvaizdas. Nieko nesuprasdamas einu į Rašės" parduotuvę. Jokių ką nors veltui dalijančių mergaičiukių neberandu, bet minėtą laikraštuką nemokamai galima pasiimti ir skaityti arba neštis. Vietoj laikraščio pavadinimo - tik dvi didžiosios T. T". Dešinėje pusėje paaiškinimas smulkesniu šriftu: „Priedas apie R. Pakso skrydį į Uteną". Kiek žemiau - mano, alkūne atsirėmusio į berželį, nuotrauka. Visai romantiška, paimta iš interneto. O toliau atsakymai į klausimus. Atsakymai irgi tarytum mano, tik poroj vietų, matyt, beskubant ar trumpinant, kiek papainiota, nubrendama lyg ne į tas lankas. Apie artėjančius rinkimus lyg ir nieko nekalbama. Bet kituose puslapiuose R. Pakso ir uniformuoto generolo K. Zulono nuotraukos. Visai nieko neturiu prieš generolą. Nesu, atrodo, viešai plūdęs ir R. Pakso. Bet vis dėlto - kas ir kodėl mane atvedė į šią išvaizdžią kompaniją ? Taip, aš esu įrašytas kandidatu į Seimo narius viename daugmandatiniame sąraše, bet ne "Tvarkos ir teisingumo". Deja, skaitytojas, pervertęs laikraštį, greičiausiai pamanys, kad ir Petras Panavas jau pakeitė partiją. O aš nieko į nieką nesirengiu keisti, niekur neketinau ir neketinu perbėgti.
Jeigu čia tik jubiliejinis pasveikinimas (tegu šiek tiek ir nepasvertas), tada nuoširdus ačiū su atsiprašymais. Deja, man kažkodėl atrodo, kad tai priešrinkiminis triukas... Kiek tokių triukų dar bus?

 

 

Petras Panavas

stiklo galerija

Water music

2024 06 29 08 31 Vargonai vasara

Utenos Dievo Apvaizdos parapija kviečia į šeštąjį vasaros vargonų muzikos koncertų ciklą „Vargonai skamba vasarą“.
Koncertai vyks paskutinį kiekvieno vasaros mėnesio šeštadienį po vakarinių Šv. Mišių 18.45 val.

2024 08 24 Ant paletes

projektas ART U2022 m.  Utenoje  vykusio  menininkų  projekto  ART‘U 2022 (Menas mieste-miestas mene) paskaitos apie garsias Utenos krašto asmenybes.

Paragauk sulos

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt