Renginio foto2013 m. gegužės 19 d. Utenoje vyko partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos renginiai. Po Šv. Mišių už Lietuvos partizanus ir Laisvės gynėjus Utenos Kristaus Žengimo į Dangų bažnyčioje, kuriose giedojo Utenos kultūros centro „Ainiai" choras ir bažnytiniai chorai, vyko gėlių padėjimo ir žvakių uždegimo ceremonija šventoriuje prie pamiklo žuvusiems tremtyje. Vėliau šventę tęsė Valstybės vėliavos pakėlimo ceremonija prie Utenos rajono savivaldybės pastato.

Utenio aikštėje renginio dalyviai galėjo apžiūrėti šaulių ginkluotės ir technikos ekspoziciją, karinį fotosaloną ir paragauti šauliškos košės. Susirinkusieji Utenio aikštėje klausėsi Politinių kalinių ir tremtinių choro „Ainiai" (vadovas Adolfas Driukas) dainų ir nuotaikingų Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos ir Aukštakalnio pagrindinės mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestro melodijų (vadovas Vytautas Latonas). Gėlėmis ir žvakių liepsnelėmis partizanų atminimas pagerbtas ne tik prie paminklo Utenio aikštėje, ber ir visose partizanų žuvimo vietose, pažymėtose Atminimo ženklais, esančiose Utenos rajono seniūnijose.
Renginio organizatoriai: LPKTB ir LPKTS Utenos filialai, Utenos Šaulių rinktinė, Utenos rajono savivaldybės seniūnijos

Renginio nuotraukos >>>

stiklo galerija

Water music

2024 06 29 08 31 Vargonai vasara

Utenos Dievo Apvaizdos parapija kviečia į šeštąjį vasaros vargonų muzikos koncertų ciklą „Vargonai skamba vasarą“.
Koncertai vyks paskutinį kiekvieno vasaros mėnesio šeštadienį po vakarinių Šv. Mišių 18.45 val.

projektas ART U2022 m.  Utenoje  vykusio  menininkų  projekto  ART‘U 2022 (Menas mieste-miestas mene) paskaitos apie garsias Utenos krašto asmenybes.

Paragauk sulos

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt