2013 m. balandžio 11 d. Utenos muzikos mokykloje vyko 15-ojo tarptautinio muzikos festivalio „Sugrįžimai" koncertas „Meilės godos". Koncertavo Povilas Syrrist-Gelgota (altas, Lietuva/Norvegija) ir Aleksandras Vizbaras (fortepijonas, Lietuva). Koncertą surengė VšĮ Auktaitijos vargonų muzikos festivalis. (Jubiliejinis 15-asis tarptautinis muzikos festivalis „Sugrįžimai" šiemet pakvies į 16 koncertų Vilniuje, Kaune, Marijampolėje ir Utenoje. Festivalyje svečiuosis muzikai iš 12 šalių, koncertuos 34 atlikėjai: 12 lietuvių, studijuojančių ir gyvenančių užsienyje, 6 jų kolegos ir 16 muzikų iš Lietuvos). Vakarą pradėjo, koncertą ir svečius pristatė Auktaitijos vargonų muzikos festivalio direktorė Zita Lukošiūnienė.

Subtiliai ir šiltai skambėjo Piacolo, Šuberto, Dvoržako ir uteniškės kompozitorės R.Bartkevičiūtės kūriniai. Povilas Syrrist-Gelgota jautriai kalbėjo apie santykį su muzika - „ ...gerai muzikai daug natų nereikia, pakanka keleto – kaip ir ašarai skruostu nuriedėti...", apie didelį džiaugsmą sugrįžti į gimtąjį miestą. Paskutinį kartą Utenoje Povilas koncertavo su lenkų muzikantu 2011 metais. Po trijų mėnesių solistas žadėjo puikią dovaną - koncertą Utenai, švenčiant Valstybės dieną – liepos šeštąją.
Utenos muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotoja Lina Gudienė visos mokyklos bendruomenės vardu pasveikino muzikantus ir pakvietė sugrįžti savo buvusį kolegą sugrįžti su koncertais, nes Povilas kurį laiką dirbo Utenos muzikos mokykloje, kur iki šiol dirba jo mama Nijolė Gelgotienė.

stiklo galerija

Water music

2024 06 29 08 31 Vargonai vasara

Utenos Dievo Apvaizdos parapija kviečia į šeštąjį vasaros vargonų muzikos koncertų ciklą „Vargonai skamba vasarą“.
Koncertai vyks paskutinį kiekvieno vasaros mėnesio šeštadienį po vakarinių Šv. Mišių 18.45 val.

projektas ART U2022 m.  Utenoje  vykusio  menininkų  projekto  ART‘U 2022 (Menas mieste-miestas mene) paskaitos apie garsias Utenos krašto asmenybes.

Paragauk sulos

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt