Knygos autorė Regina Guntulytė-Rutkauskienė (centre)2013 m. balandžio 9 dieną Utenos muzikos mokykloje vyko Reginos Guntulytės-Rutkauskienės knygos „Naktinis ekspresas" pristatymas (išeido ir spausdino UAB „Utenos Indra" 2013 m. redaktorė Birutė Nenėnienė, korektorė Kristina Klimienė, maketavo Jolanta Bražėnienė). Jaukioje vakaro atmosferoje skambėjo Utenos muzikos mokyklos smuikininkių, vadovaujamų Gintarės Armonaitienės melodijos, Utenos kultūros centro režisierės Vidos Kairienės skaitomos ištraukos iš naujosios, jau penktosios Reginos Guntulytės-Rutkauskienės knygos „Naktinis ekspresas".
Vakarą vedė knygos redaktorė Birutė Nenėnienė.

Buvo galima įsigyti autorės knygų „Pavėlavęs laiškas", „Pora vienam vakarui", „Šilagėlės šypsena", „Vėrinys ant smilgos" ir „Naktinis ekspresas". Anot skaitytojų atsileipimų, „tai knygos, kurios „skaitomos neatsitraukiant, per vieną naktį". Autorė, pasakodama apie savo kūrybą sakė, kad dar savo eilės laukia ne viena knyga, kuri gali keliauti į leidyklą nors ir šiandien, tik deja labai sudėtinga jas išleisti dėl lėšų trūkumo. Yra parengta knyga ir apie tremtį, kurios leidybą padėti finansuoti žada europarlamentarė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Renginio akimirka

 

stiklo galerija

Water music

2024 06 29 08 31 Vargonai vasara

Utenos Dievo Apvaizdos parapija kviečia į šeštąjį vasaros vargonų muzikos koncertų ciklą „Vargonai skamba vasarą“.
Koncertai vyks paskutinį kiekvieno vasaros mėnesio šeštadienį po vakarinių Šv. Mišių 18.45 val.

projektas ART U2022 m.  Utenoje  vykusio  menininkų  projekto  ART‘U 2022 (Menas mieste-miestas mene) paskaitos apie garsias Utenos krašto asmenybes.

Paragauk sulos

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt