UTAU2012 m. vasario 20 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje rinkosi norintys patekti į Utenos trečiojo amžiaus universitetą (UTAU). UTAU tikslas padėti senjorams susitikti, bendrauti, pasijusti reikalingais, naudingais ir įdomiais ne tik sau, bet ir kitiems. Tai galimybė dalytis sukaupta patirtimi, įgyti žinių. Į universitetą priimami visi, kurie jau atšventė penkiasdešimtmetį, bet tebėra aktyvūs, norintys veiklos, taip pat kurie jaučiasi vieniši ar pamiršti, nepriklausomai nuo socialinės padėties ar išsilavinimo. Trečiojo amžiaus universitetai Lietuvoje pradėti kurti prieš dešimt metų, dabar veikia daugiau nei dvidešimtyje miestų.

Vakaro metu buvo pristatyta UTAU taryba. Tarybos pirmininkė – Regina Šilinskienė, direktorė – Vyda Krasauskienė, tarybos sekretorė – Biruta Vaškelienė. Kuriama internetine UTAU svetaine rūpinsis Roma Zapolskienė. Utenos trečiojo amžiaus universitete planuojama rengti užsiėmimus istorijos, politologijos, kultūros pažinimo, meno, namų ūkio, sveikatos, turizmo ir kitomis temomis. Buvo pristatytos minėtų krypčių fakultetų dekanės: Politologijos ir istorijos – Vida Garunkštytė, Kultūros pažinimo ir turizmo – Birutė Jatautienė, Namų ūkio – Elena Norkūnienė, Sveikos gyvensenos ir sporto – Marytė Savickienė, Menų fakulteto – Rasa Slesoriūnienė, Informacinių technologijų – Laima Lapinienė.
Pilnutėlėje salėje UTAU sveikinimo kalbą pasakė ir aktyvaus darbo universiteto steigėjams palinkėjo Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius, Medardo Čoboto trečio amžiaus universiteto rektorė dr. Zita Žebrauskienė.
UTAU direktorė Vyda Krasauskienė informavo, kad į universitetą užsiregistravo per 70 lankytojų. Pirmasis užsiėmimas įvyks šių metų kovo 5 dieną 16 valandą Utenos A. Ir M. Miškinių konferencijos salėje. Paskaitą „Suaugystė – kas tai?" skaitys Utenos kolegijos lektorė Iliuminata Gaigalaitė. Antrasis užsiėmimas toje pačioje vietoje vyks kovo 27 d. 16 val. „E knyga" - paskaitą skaitys Laima Lapinienė.
Linkime UTAU kuo puikiausios kloties, įdomių susitikimų, bendravimo džiaugsmo ir daug žinių.

i

stiklo galerija

Water music

2024 06 29 08 31 Vargonai vasara

Utenos Dievo Apvaizdos parapija kviečia į šeštąjį vasaros vargonų muzikos koncertų ciklą „Vargonai skamba vasarą“.
Koncertai vyks paskutinį kiekvieno vasaros mėnesio šeštadienį po vakarinių Šv. Mišių 18.45 val.

projektas ART U2022 m.  Utenoje  vykusio  menininkų  projekto  ART‘U 2022 (Menas mieste-miestas mene) paskaitos apie garsias Utenos krašto asmenybes.

Paragauk sulos

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt