Parodos eksponatasSkiautininkių klubo „Vorė" narės ir Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos, Utenos „Saulės" gimnazijos, Utenos Dauniškio gimnazijos, Utenos „Žiburio"pradinės mokyklos, Utenos Rapolo Šaltenio pagrindinės mokyklos ir Utenos Vyturių pagrindinės mokyklos mokiniai pasiuvo per tūkstantį įvairiausiais raštais, puošybos elementais išmargintų, įvairių spalvų mažų pagalvėlių.

Skiautininkų klubo „Vorė" vadovė Violeta Puodžiukienė ir akcijoje dalyvavusių mokyklų mokytojos papasakojo, kaip kilo idėja surengti šią parodą ir kaip sekėsi šią įdėją įgyvendinti. Dauniškio gimnazijos mokiniai išradingai sudėliojo iš įvairiaspalvių pagalvėlių savo mokyklos herbą (vadovė technologijų mokytoja Neringa Bražėnienė).  Adolfo Šapokos gimnazijos mokinių siūtos ir siuvinėtos pagalvėlės  - su lietuviška simbolika, Parodos eksponataslietuvių liaudies pasakų motyvais (mokytoja Edita Bugvilionytė). Apie 50 Rapolo Šaltenio pagrindinės mokyklos mokinių (mokytoja Ramunė Steiblienė) taip pat dalyvauja šiame projekte - pagalvėles siuvo ne tik mergaitės, bet ir berniukai.

Parodą atidarė mados ir grožio centro direktorė Daiva Trapnauskienė, pasveikinus visus renginio dalyvius su švente ir padėkojusi skiautininkų klubo „Vorė" vadovei Violetai Puodžiukienei už originalią dovanos Utenai idėją. Utenos rajono savivaldybės administracijos vardu parodos organizatorius ir dalyvius pasveikino Utenos rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyr. specialistė Zita Mackevičienė.

Spalvingus kolektyvinius projekto dalyvių darbus lankytojai gali pamatyti mados ir grožio centre „Aušra".

 

projektas ART U2022 m.  Utenoje  vykusio  menininkų  projekto  ART‘U 2022 (Menas mieste-miestas mene) paskaitos apie garsias Utenos krašto asmenybes.

Kino namai logo

Paragauk sulos

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt