Bendra2015 m. gruodžio 22 d. Pačkėnuose pirmą kartą vyko prakartėlių paroda-konkursas. Prie Pačkėnų krašto bendruomenės namų buvo eksponuojamos net 13 prakartėlių, kurias sukūrė Utenos rajono bendruomenės ir fiziniai asmenys.
Pačkėnų laisvalaikio centro specialistė Loreta Mikalauskienė pasveikino šventės dalyvius ir supažindino su vertinimo komisija, kurioje: Utenos Dievo apvaizdos bažnyčios klebonas Kęstutis Palepšys, Utenos rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyr. specialistė Zita Mackevičienė, Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas, Utenos VVG buhalterė Nela Kuosienė, Utenos spec. mokyklos - daugiafunkcio centro užimtumo specialistė Rasa Malinauskaitė. Komisijai teko paplušėti ir įvertinti visas 13 prakartėlių, kurios buvo viena už kitą gražesnės.

I vietą ir 75 eurų premiją laimėjo Sirutėnų bendruomenė, II vietą ir 50 eurų premiją –Vaikutėnų bendruomenės „Darbščiosios rankelės“, III vietą ir 30 eurų premiją – Oksana Žigienė iš Utenos. IV ir V vietas ir premijas po 20 eurų pasidalino Genė Adomėnienė ir Emilijus Krutoguz iš Pačkėnų.
Specialusis prizas, kurį įsteigė ir įteikė Utenos Moterų veiklos centro vadovė Vida Jackevičiūtė, atiteko Juditai Krutoguz, kuri sugebėjo suburti savo šeimynos narius Kamilę Puodžiukaitę, Emilijų Krutoguz ir Luką Merkį ir pristatyti konkursui net keturias prakartėles. Rėmėjų prizais buvo apdovanoti ir Utenos RPM centro moksleivis Donatas Muraška, Austra Lašinskienė iš Saldutiškio, Neringa Matkevičienė ir mažiausioji prakartėlės kūrėja Gintarė Matkevičiūtė, Utenos seniūnijos Biliakiemio sukurta prakartėlė.
Žiūrovai taip pat turėjo galimybę balsuoti už jiems labiausiai patikusią prakartėlę. Žiūrovų simpatijos atiteko Sirutėnų bendruomenei ir Genei Adomėnienei, kurių prakartėlės surinko vienodą balsų skaičių.
Pačkėnų bendruomenės pirmininkė Dana Žigienė visus ir kitais metais dalyvauti prakartėlių konkurse. Už prizus konkuros organizatoriai dėkoja UAB „Bikuvos prekyba" direktoriui G. Sadaunykui, UAB „Duventa“ direktoriui R. Šiaučiūnui, o  Utenos seniūnijai - už padovanotą apšvietimą.
Vakaro metu skambėjo Tilijos Kazickaitės smuiko melodijos ir Utenos specialios mokyklos-daugiafunkcio centro moksleivių atliktos muzikinės kompozicijos.
Informacija Danos Žigienės, nuotraukos Danos Žigienės ir Sauliaus Gaižausko

projektas ART U2022 m.  Utenoje  vykusio  menininkų  projekto  ART‘U 2022 (Menas mieste-miestas mene) paskaitos apie garsias Utenos krašto asmenybes.

Kino namai logo

Paragauk sulos

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt