Renginio dalyviai2013 m. balandžio mėn. Panevėžyje, vaikų bibliotekoje „Žalioji pelėda" eksponuojama Utenos rajono tautodailininko, medžio drožėjo, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūno Albino Šileikos prieverpsčių paroda. Albinas Šileika gimnazistams papasakojo medžio drožinius, prieverpstės kūrimo procesą, apie savo šeimą. Parodos autoriui teko atsakinėti į gimnazistų klausimus ne tik apie kūrybą bet ir apie darbą policijoje, dažniausiai daromus viešosios tvarkos pažeidimus, kaip jiems užkirsti kelią, kad netapti pažeidėju ar nusikaltėlių auka.

Edukaciname užsiėmime Albinas Šileika demonstravo medžio drožybos ypatumus, mokė raižymo meno, kartu su vaikais kūrė prieverpsčių raštus. Visi užsiėmimo dalyviai gavo po specialiai paruoštą liepos medžio lentelę ir drožinėjimo peiliuką, kuriuos parūpino pats tautodailininkas. Užsiėmime dalyvavo bibliotekos skaitytojai bei „Minties" gimnazijos mokiniai su mokytoju Rimvydu Murausku. Visi užsiėmimo dalyviai iš A. Šileikos rankų gavo atšvaitus/žibintuvėlius, biblioteka - prieverpstę, o bibliotekos vedėja Alvida Bratkauskienė svečiui įteikė „Žaliosios pelėdos" simbolį - stiklinę pelėdžiukę, bei padėkos raštą už vaikų tautinių vertybių puoselėjimą, edukacinius užsiėmimus ir prieverpsčių parodą.

stiklo galerija

Water music

2024 06 29 08 31 Vargonai vasara

Utenos Dievo Apvaizdos parapija kviečia į šeštąjį vasaros vargonų muzikos koncertų ciklą „Vargonai skamba vasarą“.
Koncertai vyks paskutinį kiekvieno vasaros mėnesio šeštadienį po vakarinių Šv. Mišių 18.45 val.

2024 08 24 Ant paletes

projektas ART U2022 m.  Utenoje  vykusio  menininkų  projekto  ART‘U 2022 (Menas mieste-miestas mene) paskaitos apie garsias Utenos krašto asmenybes.

Paragauk sulos

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt